Aktuálně z naší školy

Exkurze Elektrárna Mělník

První říjnový den vyrazila 9. třída na plánovanou exkurzi do tepelné elektrárny Mělník v Horních Počaplech. Žáci se dozvěděli mnoho zajímavého z historie, současnosti i nedaleké budoucnosti třech samostatných výrobních komplexů, označovaných římskými číslicemi I. – III. Elektrárna disponuje celkovým výkonem přes 1000 MW, což z ní činí jednu z nejvýkonnějších v celé ČR. Byl nám přiblížen proces výroby elektrické energie od dodávky uhlí až po distribuci elektřiny z elektrárny. Počasí bylo téměř letní, takže jsme si exkurzi užili včetně zpáteční pěší cesty do Liběchova.

3. rychlá zpráva z adaptačního kurzu v Harrachově

Během dnešního dne jsme poznávali Harrachov. Chodili jsme po okolí, navštívili SKI muzeum a byli na exkurzi ve sklárně, která tento rok slaví 307 let od svého založení. Den jsme zakončili výšlapem na Mumlavské vodopády. Dopoledne nám sice trochu pršelo, ale to nás neodradilo a vše jsme si pořádně užili. Také jídlo bylo fajn, v poledne karbanátek s brambory a k večeři zapečené těstoviny.

Fotografie zde.

2. rychlá zpráva z adaptačního kurzu v Harrachově

Dnes jsme byli v Jablonci nad Nisou ve výrobní dílně. Vyrobili jsme si úžasnou ještěrku a prohlédli krásnou expozici skla. Po návratu jsme si prošli Anenské údolí a cestou načerpali sílu v lese. K obědu byla rajská omáčka s knedlíkem a k večeři rizoto. Všichni jsme v pořádku a těšíme se na zítřek.

Foto zde.

1. rychlá zpráva z adaptačního kurzu v Harrachově

Dojeli jsme v pořádku, moc se nám tu líbí. Ubytování ve dvojlůžkových pokojích s příslušenstvím je super. K večeři jsme měli guláš s těstovinami. Dnešní den se vyvedl, parádní byla zoologická zahrada i IQ park, ve kterém jsme mohli vyzkoušet spoustu zajímavých věcí. Těšíme se na zítřek.

Fotografie zde.

Volné dny ředitelky školy

Školní časopis ZÁŠKOLÁK (léto 2019)

1940 Kč pro Občanského sdružení Život dětem

Kamerový systém na naší škole

Vážení rodiče, na naší škole byl instalován a zprovozněn kamerový systém. Ředitelka školy vydala v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679, obecným nařízením o ochraně osobních údajů, směrnici, která upravuje používání kamerového systému.

Účel a cíl instalace kamerového systému

1. ZŠ a MŠ Liběchov, příspěvková organizace touto směrnicí stanovuje zásady používání kamerového systému s cílem zajistit nezbytnou ochranu majetku zřizovatele, práv žáků i návštěvníků školy na prostranstvích areálu školy a ve společných prostorách schodiště a zároveň dostát ustanovení zákona na ochranu osobních údajů.
  2. Kamerový systém slouží na ochranu vlastnických práv zřizovatele, ochranu majetku školy a osob pobývajících v areálu školy.
  3. Účelem zpracovávání pořízených obrazových záznamů je především prevence a odhalování protiprávního jednání ve veřejných venkovních areálech školy.
  4. Tyto záznamy slouží jako důkazní materiál v případě trestné činnosti nebo v případě způsobení škody na majetku a právech rodičů, žáků a návštěvníků školy.

Vánoční prázdniny začnou v pondělí 23. prosince a skončí pátkem 3. ledna.

Tradiční podzimní třídní schůzky jsou naplánovány na středu 20.11. od 15:30 pro 1. stupeň, od 16:00 pro 2. stupeň ZŠ.
V případě nefunkčnosti systému BAKALÁŘI použijte odkaz v horní liště, v případě mobilní aplikace doporučujeme odhlášení a opětovné znovupřihlášení.

Pro přihlášení do systému Bakaláři můžete použít rychlý odkaz v horní liště.