logotyp
Login

Aktuálně ze školy

Rekonstrukce příjezdové cesty

Od pondělí 3. října do odvolání platí zákaz vjezdu na příjezdovou cestu k budově školy. Důvodem je plánovaná generální rekonstrukce vozovky.
Děkujeme za pochopení.

Krátké zprávy z adapťáku 9. 9. 2022 - Harrachov

Krátké zprávy z adapťáku 9. 9. 2022 - HarrachovPoslední den jsme hned po vydatné snídani (švédské stoly) a balíčkem na cestu nasedli do autobusu a vydali se na závěrečný výlet do IQLANDIE a planetária.

Náš turisticko-adaptační pobyt končí, bylo to fajn. Užili jsme si spoustu legrace, poznali nové věci. A teď už jen: "Mami a tati, máte nás tady!"Krátké zprávy z adapťáku 8. 9. 2022 - Harrachov

Krátké zprávy z adapťáku 8. 9. 2022 - Harrachov

Třetí den našeho pobytu jsme se hned po snídani vydali "ZUBAČKOU" na úžasný výlet do Dino parku Liberec. Prohlédli jsme si vystavené exponáty, vyzkoušeli si DinoTrek a shlédli 4D film o mláděti dinosaura. Po návratu na hotel jsme si trošku odpočinuli, abychom byli připraveni na delší podvečerní procházku Anenským údolím, na jejímž konci jsme si opět zahráli výchovně-preventivní hry. Příjemně unaveni jsme dorazili na hotel.

Dnešní jídelníček:
snídaně - švédské stoly
oběd - frankfurtská polévka, pečené kuřecí stehno a hranolky
večeře - rajská omáčka s těstovinamiKrátké zprávy z adapťáku 7. 9. 2022 - Harrachov

Krátké zprávy z adapťáku 7. 9. 2022 - Harrachov

Dnešní den byl opět báječný, měli jsme překrásné počasí, sluníčko nám svítilo celý den. Dopoledne jsme zvládli navštívit sklárnu a muzeum skla. Dozvěděli jsem se tolik nových, zajímavých věcí a také jsme si nakoupili drobné dárečky. V odpoledních hodinách jsme se ještě vydali na okružní jízdu vláčkem po Harrachově. Bylo to super!!! Uchvátila nás krásná příroda, nádherné Mumlavské vodopády a také překrásný výhled ze skokanských můstků na celý Harrachov. Jízdu jsme ukončili u Ski muzea, které jsme také navštívili. V podvečerních hodinách nás čekaly společné výchovně-preventivní aktivity na čerstvém vzduchu, které jsme zvládli na jedničku.

Dnešní jídelníček:
snídaně - švédské stoly
oběd - slepičí vývar, vepřové na kmíně s rýží
večeře - boloňské špagety se sýrem


Krátké zprávy z adapťáku 6. 9. 2022 - Harrachov

Krátké zprávy z adapťáku 6. 9. 2022 - Harrachov

Naše cesta začala krátkou zastávkou na hradě Houska, z pekla jsme se všichni vrátili. Poté jsme pokračovali do ZOO v Liberci. Parádně jsme si to užili a po 16. hodině jsme dorazili do cíle (Harrachov - Hotel Anna), kde jsme se ubytovali a pospíchali na večeři (kuře na paprice s knedlíkem), moc jsme si pochutnali. Po večeři jsme se prošli a večerkou ukončíme dnešní den a těšíme se na zítřek. Všichni jsme v pořádku a rodičům posíláme tisíce pozdravů.Sportovní den mládeže s TAJV

Sportovní den mládeže s TAJV1. ročník semifinálového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Liběchově se uskuteční v pondělí 5.9.2022 od 9 hod na venkovním multifunkčním hřišti. V současnosti se jedná o největší sportovní projekt pro děti a mládež v 250 obcích České republiky, který se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury a Krajského úřadu Středočeského kraje. Účastníci turnaje soutěží nejprve společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy následně 3 nejúspěšnější finalisté z Liběchova obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Poděbradech. Právě zde budou nominovaní hráči z Liběchova soupeřit o pozici národního vítěze a o putovní pohár TAJV pro město Liběchov. Sportovní akce TAJV v Liběchově je realizována za podpory Města Liběchov.

Seznam pomůcek a sešitů na nový školní rok 2022/2023

Pomůcky Pomůcky

Sešity 2.stupeňSešity 2.stupeň

1. třída1. třída

4. a 5. třída4. a 5. třída

RYCHLÉ KONTAKTY

Telefon : +420 315 697 003
linka 101 - sekretariát
linka 102 - ředitelna
linka 103 - sborovna II. stupně
linka 104 - mateřská škola
linka 105 - školní družina
linka 106 - školní jídelna

Mobilní telefon:
školní jídelna - 604 569 212
mateřská škola - 775 038 996

E-mail: skola@zslibechov.cz
Web: http://www.zslibechov.cz
Datová schránka: z84meym

Prázdniny

Podzimní prázdniny připadnou na středu 26. října a čtvrtek 27. října 2022.

Důležité informace

Od pondělí 3. října do odvolání platí zákaz vjezdu na příjezdovou cestu k budově školy. Důvodem je plánovaná generální rekonstrukce vozovky.

Zajímavé informace

Od aktuálního školního roku 2022/2023 se oficiálně jmenujeme ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VÁCLAVA LEVÉHO LIBĚCHOV, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
BAKALÁŘI
AKTUALITY
ZÁKLADNÍ ŠKOLA
MATEŘSKÁ ŠKOLA
ŠKOLNÍ DRUŽINA
ŠKOLNÍ JÍDELNA
ZŠ a MŠ Liběchov

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy